Podejmij wyzwanie i odmień swoje auta

Systematycznie organizujemy szkolenia zaawansowane dla początkujących oraz zaawansowanych aplikatorów folii. Zadzwoń lub napisz do nas w celu omówienia programu szkolenia oraz ustalenia dogodnego terminu. Szkolenia indywidualne do 2 osób. Tylko u nas możesz poznać całościowo temat oklejania samochodów - począwszy od przygotowania powierzchni i demontażu auta, poprzez aplikację folii na trudnych elementach, aż po zapoznanie się z szeroką paletą materiałów do oklejania aut i szczegóły techniczne prowadzenia tego typu działalności. Szkolenie prowadzi aplikator z ponad 15-to letnim doświadczeniem, akredytowany przez firmę 3M w ramach międzynarodowego programu 3M Endorder Vehicle Graphics Installer (licencja nr PL000008VG).

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: INFOLINIA 501 448 570


e-mail: info@zmianakoloruauta.pl
AUTORYZOWANY APLIKATOR FOLII FIRMY 3M I PWF.

Ponad 15 lat doświadczenia w oklejaniu samochodów, setki aut, kilometry folii. Dzielimy się wiedzą!

AUTORYZOWANY APLIKATOR FOLII FIRMY 3M

Jako nieliczni w Polsce przeszliśmy pomyślnie przez proces weryfikacyjny i egzaminacyjny w ramach międzynarodowego programu dla najlepszych aplikatorów folii "3M Endorsed Vehicle Graphics Installer", który ukończyliśmy z najwyższym możliwym wynikiem 4 gwiazdek. Potwierdza to i gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług oraz znajomość technologii i pełną zgodność z wytycznymi firmy 3M dla aplikacji folii samochodowych.

AUTORYZOWANY APLIKATOR FOLII FIRMY PWF Platinum Wrapping Film.

Posiadamy autoryzację niemieckiego producenta folii firmy Bruxsafol na limitowaną paletę kolorów z serii PWF Platinum Wrapping Film, dostępną wyłącznie u najlepszych i sprawdzonych wykonawców. W 2015 roku otrzymaliśmy nagrodę PWF BEST IMPORTER dla najlepszego autoryzowanego wykonawcy PWF poza granicami Niemiec.DOŁĄCZ DO NAS. ZOBACZ WIĘCEJ.

Jesteśmy bliżej Ciebie - bądź z nami w kontakcie i dowiedz się więcej!


stat4u